Ośrodek wypoczynkowy z czasów PRL

OCENA OBIEKTU
Atrakcyjność:4.5 out of 5 stars (4,5 / 5)
Dostępność:5 out of 5 stars (5,0 / 5)
Ogólny stan obiektu:4 out of 5 stars (4,0 / 5)

OPIS OBIEKTU


W czasach PRL za sprawą wpisu w konstytucji na temat prawa do wypoczynku,w całej polsce zaczęło powstawać wiele zakładowych ośrodków wypoczynkowych. Jednym z nich jest ten oto ośrodek wybudowany przez pewne przedsiębiorstwo budownictwa ogólnego.

Położony w leśnych terenach, niedaleko rzeki ośrodek, na swoim 40 ha terenie posiadał 32 domki letniskowe, a także między innymi budynek stołówki, plac zabaw i basen dla dzieci.

Właścicielem tego ośrodka było Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania. które W okresach letnio-wczesnojesiennych oddawało ośrodek w dzierżawę pewnemu małżeństwu z Warszawy.

Na przestrzeni lat zainteresowanie tym obiektem zaczęło spadać, a wspomniane małżeństwo ze względu na starszy wiek i problemy ze zdrowiem nie mogło już dłużej prowadzić tego ośrodka, przez co około 2 lata temu został zamknięty.

Rok temu obiekt został wystawiony na sprzedaż, ale ze względu na wszystkim znaną sytuację na świecie, nie było chętnych na kupienie tego ośrodka wczasowego, przez co obecnie obiekt ten stoi opuszczony czekając na nadejście lepszych czasów.


GALERIA


Jak podobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić od 1 do 5!

Ogólna ocena / 5. Liczba głosów:

Brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Skoro podoba Ci się ten post to...

Śledź nas na naszych social media!

Przykro nam, że ten post Ci się nie podobał...

Pomóż nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?


ZOBACZ TAKŻE…

Zobacz całą kategorię:

Mieszkalne


ODWIEDŹ NAS NA…

Zostaw komentarz