Opuszczony „Dom Komornika”

OCENA OBIEKTU
Atrakcyjność:5 out of 5 stars (5,0 / 5)
Dostępność:4 out of 5 stars (4,0 / 5)
Ogólny stan obiektu:4 out of 5 stars (4,0 / 5)

OPIS OBIEKTU


Na obrzeżach jednego z większych miast stoi pewien tajemniczy, opuszczony dom. Na pierwszy rzut oka nie wygląda na opuszczony, ale od paru ładnych lat nie było w nim właścicieli i nie jest on pod niczyją opieką. Dom ten znany jest jako „dom komornika„, gdyż w jego wnętrzu można znaleźć dokumentację, świadczącą o tym, że mógł tam mieszkać komornik wraz z rodziną, ale znajduje się tam także dokumentacja, która sugeruje, że mógł to być też ktoś związany zawodowo z budownictwem, więc kwestia kto tam tak naprawdę mógł mieszkać jest niejasna.

W domostwie można napotkać wiele pozostałości, takich jak: meble, dokumenty, zabawki, czasopisma, ubrania, a także produkty spożywcze z datą do 2016 roku, tak więc przypuszczać można, że dom ten stoi opuszczony przynajmniej od 5 lat.


Ogrom pozostawionych tam rzeczy wskazuje na to, że cała rodzina porzuciła swój dom w dużym pośpiechu. Jakie były tego powody? To pozostaje wielką tajemnicą.

BUDOWA

3-kondygnacyjny budynek (piwnica, parter i piętro) z przyłączonym garażem i przeszkloną ścianą od strony kuchni. Na parterze znajduje się pokój, gabinet/sypialnia, salon, kuchnia i łazienka. Na piętrze trzy pokoje, w tym dwie sypialnie z balkonem, garderoba i łazienka.


GALERIA


Jak podobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić od 1 do 5!

Ogólna ocena / 5. Liczba głosów:

Brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Skoro podoba Ci się ten post to...

Śledź nas na naszych social media!

Przykro nam, że ten post Ci się nie podobał...

Pomóż nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?


ZOBACZ TAKŻE…

Zobacz całą kategorię:

Mieszkalne


ODWIEDŹ NAS NA…

Zostaw komentarz